AKTUÁLNĚ

vmware new

cisco asa 5500-X series

citrix xen server

fortinet platforma

zalohovani dat

 

CA ARCserve® Backup

Více než pouhá záloha

Výzva pro Vás

V podnikání neustále probíhají nějaké změny. S vývojem virtuálních serverů a cloudových úložišť se mění i přístup k IT. Jak spravovat čím dál více různě rozmístěných dat při současném snižování nákladů na jednotlivá úložiště? Jak kontrolujete systémy pro zamezení ztráty dat? Jak zajišťujete rychlé zotavení v případě neplánovaného výpadku? Jak se pohybujete v tomto smíšeném prostředí fyzických, virtuálních a cloudových úložišť pro udržení Vašich dat v bezpečí? CA ARCserve Backup Vám s tím pomůže.

Váš Backup

S rozsáhlými nástroji pro správu, které spolupracují s cílem redukovat čas potřebný ke správě záloh, Vám CA ARCserve Backup poskytuje “enterprise-class” funkcionalitu, která je uzpůsobena k podpoře Vaší IT architektury včetně virtuálních a cloudových technologií, bez ohledu na složitost Vašich dat nebo IT infrastruktury. CA ARCserve Backup Vám umožňuje rychle se připravit a reagovat na případné pohromy či narušení, které by jinak ohrožovaly integritu a spolehlivost Vaší podnikové činnosti.

Výhody pro Vaše podnikání:

  • Deduplikace dat snižující nároky na úložné prostory až o 95%
  • Integrované coudové úložiště pro „paměť“ zálohy sloužící jako dodatečná záloha v případě pohromy
  • Zobrazení pomocí Storage Resource Manager (SRM) pro snadné odvrácení problémů
  • Ochrana dat z fyzických i virtuálních serverů v jednom.

http://www.arcserve.com/us/products/ca-arcserve-backup.aspx

 

CA ARCserve® D2D

Rychlejší zotavení

Výzva pro Vás

Pro vytvoření bezpečné a spolehlivé infrastruktury potřebuje Vaše podnikání obsáhlou ochranu dat, které Vám umožní rychle se zotavit dříve, než případný výpadek způsobí nějaké nepříjemnosti. CA ARCserve D2D Vám s rychlým a kompletním zotavením snadno pomůže.
Obnova dat snadno a spolehlivě


CA ARCserve D2D

je obnovovací řešení na diskové bázi, které Vám usnadňuje ochranu a obnovu podnikových dat na fyzických i virtuálních serverech z místního disku či vzdáleného cloudu. Poskytuje bare-metal obnovu na rozdílný hardware a I2 technologii nekonečných zálohovacích přírůstků na blokové úrovni. Tímto způsobem urychluje jak zálohování, tak obnovu a značně snižuje nároky na úložný prostor. CA ARCserve D2D využívá inovativní Web 2.0 rozhraní pro snadnější správu Vašich SLA odkudkoliv.

Výhody pro Vaše podnikání:

  • Block-level I2 technologie™ potřebuje méně místa, provádí zálohy rychleji a častěji (každých 15 minut) a méně zatěžuje servery.
  • Ochrana virtuálních i fyzických serverů pomocí jednoho uživatelského rozhraní šetří čas a usnadňuje používání.
  • Single-snapshot“ záloha nabízí pět typů obnovy: soubory/složky, svazky, aplikace, e-maily Microsoft Exchange a BMR (bare-metal recovery).
  • BMR (bare-metal recovery) nabízí bleskurychlou obnovu zhroucených serverů na stejný i rozdílný hardware.
  • Nový CA ARCserve Central Applications přidává reportování, jednodušší správu a možnost virtual standby a host-based VMware zálohy.
  • CA ARCserve® Central Protection Manager a CA ARCserve Central Reporting je zdarma pro zákazníky CA ARCserve D2D.

http://www.arcserve.com/us/products/ca-arcserve-d2d.aspx

 

PHD Virtual Backup

Společnost PHD Virtual nabízí progresivní produkty pro zálohování, obnovu a monitoring virtualizované firemní infrastruktury založené na Citrix XenServer nebo VMware s výborným poměrem cena/výkon.

PHD Virtual Backup.
Výhody: jednoduchá instalace, integrace PHDVB konzoly s hypervisor klientem, VBA (Virtual Backup Appliance) ve formě VM s nízkými nároky na zdroje, široká podpora uložišť pro zálohování (FC, iSCSI, NFS, CIFS), deduplikace a komprimace zálohovaných dat, přehledné licencování (per host), obnova až na úroveň souborů, podpora zálohování a obnovy MS Exchange a MS SQL, možnost replikace VMs, výkonnost a cenová dostupnost.
PHD Virtual Monitor.
Výhody: intuitivní nástroj pro monitorování fyzické i virtualizované IT infrastruktury
 

VZDÁLENÁ POMOC

KDE NÁS NAJDETE

SYNERGY, spol. s r.o.
Mládí 953, 755 01 Vsetín
Tel: +420 571 411 391
Fax: +420 571 413 117
Mail:synergy@synergy.cz
http://www.synergy.cz
IČO: 61974323
DIČ: CZ61974323
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka C7359